Rovat

Marquezt nem tudták megfogni

Marquez simán el tudott szakadni az üldözőktől, a második helyért küzdött Quartararo és Petrucci.

Quartararo indulhat az élről

Csupán 15 ezred döntött a Katalán Nagydíj rajtelsőségéről, amelyet a Petronas Yamahása szerzett meg.

MotoGP Barcelona - a Motorrevü a helyszínen

A Mission Winnow meghívására a Motorrevü is jelen van a versenyhétvégén.

MotoGP Barcelona hétvégi menetrend

Mutatjuk az edzések, időmérők és futamok kezdési időpontjait.

Elhunyt Dennis Lippert

A fiatal versenyző még szombaton szenvedett balesetet a pályán.

Sebestyén Peti 10. lett Jerezben

A 10. helyen, ismét a legjobb Hondásként zárta a hétvégét!

Ismét nemzetközi mezőnyben Sebestyén Peti és Görbe Soma

Peti jelenleg 10. helyen van a világbajnoki tabellán.

Peter Hickman győzelme

A Smiths Racing BMW-s versenyzője 1,7 másodperccet vert Dean Harrisonra Supersport kategóriában.

Ismét meghalt egy motoros a Man-szigeteken

A csupán 27 éves Daley Mathison vesztette életét.

Petrucci mindenkit maga mögé utasított!

Petrucci hazai közönség előtt szerezte meg karrierje első győzelmét a MotoGP-ben.

Marquez a hajrában elvitte a pole-t Quartararo elől

A címvédő indul holnap az élről!

Megkezdődött a 25. Erzberg Rodeo

A kemény verseny mellett természetesen a remek buli hangulat is garantált!

Hamarosan kezdődik a Man-szigeti TT

A Man-szigeten zajló verseny elszánt motorosai szombaton állnak rajthoz.

Kezdetét vette a nemzetközi utánpótlás bajnokság

A nyitó fordulón a bemutatkozás ismét egész jól sikerült. Hat kategóriából ötben érdekelt volt az egyesület a kilenc benevezett versenyzővel.

Kovács Bálint dupla dobogóval kezdte az IDM Suzuki Cup sorozatát

Kovács Bálint a Suzuki Cup sorozatában áll rajthoz, ahol a pole pozíció megszerzését követően mindkét futamon a harmadik helyen zárt. Csapattársa, a 16 éves Kakuszi Ádám a Supersport 300 kategóriában dupla pontszerzéssel mutatkozott be a német bajnokságban.

Újabb magabiztos Marquez győzelem

A címvédőnek ez idén a harmadik első helyezése.

Új motor márka és kupasorozat Magyarországon!

Megérkezett Magyarországra az OHVALE márka, azaz a gyermek versenymotorok innovációja és nem kell sokat várni, hogy elinduljon a saját utánpótlás-versenysorozata is!

Kovács Bálint idén megnyerné az IDM Suzuki Cup sorozatát

A H-Moto Team ifjú tehetsége a hétvégén kezdi meg németországi szereplését, ahol ezúttal a Supersport 300-ban induló Kakuszi Ádám is ott lesz.

Újabb infók a 2020-as Dakarról

A Dakar Rally történetének új fejezete nyílik jövőre Szaúd-Arábiában.

Rossi Moor ismét pódiumra állt, Farkas Kevin 7. lett az olasz bajnoki hétvégén

Az időjárás rendesen megnehezítette a fiatalok dolgát, a szombati száraz edzések után vasárnap a kvalifikációk és a versenyek is vizes körülmények között zajlottak.